Daha Fazla Önlem Daha Az Masraf

Sanayi alanı içerisinde yer alan şantiye sahalarında genellikle fiziksel olarak en ağır işler yürütülür. Bu işleri yapabilmek için gerekli olan makineler ise büyük boyutları ile her zaman daha çok iş yapabilme kapasitesine sahiptir. Oldukça pahalı olan bu makinelerin bakımının ve parçalarının sürekli olarak kontrol atında tutulması şart. Makineler kadar parçaları da oldukça pahalı.

koruyucu zincir

koruyucu zincir

Bu yüzden koruyucu malzemeler kullanarak parçaların ömrünü uzatmak her yönden büyük kazanç sağlıyor. Özellikle arazide, maden işlerleri yapılan yerlerde kullanılacak olan koruyucu zincirler iş makinelerinin lastiklerini korur ve ömrünü uzatır. Daha az yıpranma payını ortaya çıkaran bu zincirler kavrama gücünü arttırdığı gibi gereksiz masrafların ortaya çıkmasını da engeller.

Lastiklere Her Yönden Uyumlu

İş makinelerinin lastiklerine her yönden uyumlu olarak üretilen zincirleri ve türevlerini http://sdl.com.tr//kategori/66/Koruyucu-Zincir adresinde rahatlıkla bulabilirsiniz. iş yerinde ihtiyacınız olan en dayanıklı zincirler ve koruyucu zincirlerin tamamı tek noktada sizler için sunuluyor. Daha dayanıklı ve uzun ömürlü bir performans için koruyucu zincirleri kullanabilirsiniz.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir