Tüm Kamuflaj İhtiyaçları için En İyi Kapatıcı Nasıl Bulunur?

Bolca maskara ve bir kat daha allık kullanabilirsiniz, ancak gerçekten kusursuz görünüm için, kapatıcı anahtardır. Çoğumuzun doğal olarak pürüzlü bir cilt tonu var, yeterince uyku uyumuyoruz ve bazı sivilce sorunlarıyla uğraşıyoruz. En iyi kapatıcılar renk değişimlerini, karanlık alanları hafifletir, lekeleri kamufle eder ve büyük gözeneklerin kapanmasına yardımcı olur.

Doğru Kapatıcı Rengini Seçmenin Sırrı

Kötü bir formülasyon veya kapatıcıdan daha az beceri sahibi bir uygulama, aslında sorunlu bölgelere dikkat çekebilir, kusurları daha fazla belirginleştirebilir ve zaten koyu olan gözenekleriniz daha da koyu renkte olabilir. Dolayısıyla, çok sayıda seçenekle, renk tonunuzun ve alt tonunun hangisinin o pürüzsüz görünümüne sahip olacağını nasıl bileceksiniz? Anahtarı burada…

En büyük endişelerden biri, gözaltı koyu halkalarının nasıl gizleneceğidir. Koyu halkalar bizi yorgun düşürür ve dünyanın en havalı saç stili ya da en güzel kırmızı ruju bile onlardan dikkatleri dağıtmaz. Güvenilir kapatıcınızın sahneye girdiği yer burasıdır. Gözaltı alanı için doğal cilt tonunuzdan veya kullandığınız temelden bir veya iki ton daha açık bir renk seçtiğinizden emin olun. Bu alan için bir kapatıcı seçerken, saten tipi kaplamalı, belirgin vurgulama özelliklerine sahip bir tane seçin. Bu, gölgeli alanları daha da örten ve göze daha genç bir görünüm kazandıran ışık yansıtıcı bir yüzey sağlar.

Koyu lekeleri, yara izlerini veya sivilceleri kamufle etmek için, cildinizin rengi ile tam eşleşen bir renk seçin. Bu, cildinize pürüzsüzce uyum ve eksiksiz bir kapsama alanı sağlayacaktır, bu nedenle gerçekten iyi pigmentli bir renk alın.

Share

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.