Tayt Kombinleme Önerileri

Taytlar hem sportif hem de klasik tarza uyum sağlaması ile en çok tercih edilen giyim parçaları arasında yerini bu sezonda aldı. Rahatlığı ve kullanım kolaylığı ile sıklıkla tercih edilen taytları günlük hayatınızın bir parçası haline getirerek oldukça tarz kombinler yaratabilirsiniz.

Uzun Gömlekler

Taytların giyim stilinde anahtar kelimesi kesinlikle uzundur. Uzun olan üst parçalar ile son derece salaş ya da şık parçalara dönüştürebilirsiniz. Bu salaşlığın en bilinen örneği ise gömleklerdir. Uzun salaş ölmek üstüne bu kombine uyacak bir şapka ile bütünleyeceğiniz kombininiz ile günlük hayatta adım atmanız mümkün.

tayt gömlek kombini

Ceket Kombini

Ceketler ile kombin yaratabileceğiniz taytlarda en önemli detay ceket ve tayt kombini arasında kalan alana giyeceğiniz bluz, gömlek ya da tişört ile uyumlu olmasıdır. Bunun yan sıra ayakkabı, şapka ya da takı aksesuarları ile de bir bütünlük yaratarak son derece şık kombinler oluşturabilirsiniz.

ceket tayt kombini

ceket tayt kombini

Uzun Kazak ya da Hırka Kombinleri

Kış aylarında en sıcak tercih elbette ki kazak ve hırka kombinleridir.

kazak tayt kombini

kazak tayt kombini

Uzun salaş kazaklar ile kombinleyerek kullanabileceğiniz taytınızı ayrıca hırkalar ile de kombinleyerek fark katabilirsiniz.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir