Eski Kasalardan Dekorasyon Harikalarına Dönüşüm

Meyve sebze hallerinde bolca bulabileceğiniz hatta belki çoktan bahçenizin ya da kilerinizin bir köşesinde duran eski ahşap kasalar ile oldukça şık dekorasyon ürünleri yapabilirsiniz. Hem bütçenize büyük katkı yaratacak olan bu ürünler hem de evinizde ya da bahçenizde farklı bir etki kazandırarak stilinizi yansıtacak. Yeni dekorasyon stil önerileri içinde yer alan doğal temaları evinize bu şekilde kazandırarak hem de yeni dekorasyon modasına uymanız da mümkün.

ahşap kasalar

ahşap kasalar

Eski Ahşap Kasalar ile Neler Yapılabilir?

Eski ahşap kasaları dilerseniz boyayarak dilerseniz doğal hali ile kullanmanız mümkün. Bahçe tasarımın içinde şık çiçeklikler yapabileceğiniz gibi oturma alanı olarak da değerlendirebilirsiniz.

Kumaş ve bir miktar sünger temin ederek bu kasaları birer pufa dönüştürmeniz de mümkün. Balkon, bahçenin yanı sıra ve dekorasyonunuz içinde de bu pufları değerlendirmeniz mümkün.

kasalardan dekoratif fikirler

kasalardan dekoratif fikirler

Evinizde, bahçenizde, kilerinizde, garajınızda eşyalarınızı ortadan kaldıracak olan şık bir raf dizaynı yaratarak uyumu ve konforu da yakalayabilirsiniz.

Eğer bir komodin ya da sehpa ihtiyacınız var ise yan olarak kasanızı değerlendirip marangozda yaptıracağınız ya da eski her hangi bir masanızdan kalan ayaklar ile bu eksiğinizi tamamlamanız da mümkün. Güzel bir boya ve cilalama ile raflı bir sehpaya sahip olursunuz. Oturma odasının yanı sıra yatak odasında da değerlendirebileceğiniz bu sehpayı yaz aylarında bahçe ya da balkonunuzda da kullanabilirsiniz.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir