Spor Sandaletler

Yaz aylarında sadece denize girmek değil doğa sporları yapmak da mümkün. Doğa ve macera severler yaz aylarının her boş anını doğa yürüyüşlerinden doğa sporlarına kadar birçok aktiviteye ayırır. Çoğunlukla spor ayakkabılar tercih edilse de spor ayakkabı ve sandaleti birleştiren spor sandaletleri tercih edenlerin sayısı gün geçtikçe artıyor.

spor sandalet

spor sandalet

Spor Sandalet Nedir?

Genç yaşlı, kadın erkek her macera ve doğa severlerin rahatlıkla kullanabileceği bir ürün olan spor sandaletler sandaletlerin ve spor ayakkabıların üstün özelliklerini birleştiriyor. Her ayak şekline üstün bir uyum sağlar. Perlon dokuma olan üst bantları oldukça dayanıklıdır ve bu bantlar sayesinde spor sandalet ayağı mükemmel kavrar. Toka ve döngü kayışı bağcıkları ile üst bantlarla uyumlu bir şekilde ayağa oturan bu ürünün iç tabanı da özel olarak üretilmiştir.

sandalet

sandalet

Anatomik olarak üretilen iç taban bir süre kullanıldıktan sonra ayağın şeklini alarak kullanım kolaylığı sağlar. Ayrıca kauçuk dış tabanda hem doğa koşullarında hem de şehirde spor sandaleti kullanmayı zevkli hele getiriyor. Kauçuk tabanın tutunması ve esnemesi ayağı yormayacak şekilde tasarlanmış. Spor sandaletler, spor ayakkabı kadar ayağa oturur ve sandalet kadar ferahtır.

Share

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir