Siyah Noktalara Karşı Yumurta Akı

Özellikle burun ve çevresinde beliren siyah noktalar hiç hoş olmayan bir görüntü oluşturuyor. Bu siyah noktaları elle sıkarak çıkarabiliyorsunuz ancak bir süre sonra tekrar oluşuyorlar. Ayrıca bunları devamlı sıkarak çıkarmaya çalışmak ciltte kalıcı izlere neden olabilir. Bu siyah noktalardan çok pratik ve ayrıca oldukça etkili bir uygulama ile kurtulabilirsiniz. Bu uygulama için sadece bir yumurta ve bir mutfak peçetesi yeterli.

siyah nokta

siyah nokta

Siyah Noktalara Karşı Yumurta Akını Uygulayın

Bir yumurtayı kırın ve sarısını beyazından ayırın. Geniş bir mutfak peçetesini gözleriniz, burun ve ağzınız açık kalacak şekilde yüzünüze göre kesin. Bu peçeteyi daha sonra maske olarak kullanacaksınız.

siyah noktalara yumurta akı

siyah noktalara yumurta akı

Yüzünüzü yıkayıp iyice kuruttuktan sonra hazırlamış olduğunuz yumurta beyazını cildinize sürün. Ardından yüzünüze bir maske olacak şekilde biçim verdiğiniz mutfak peçetesini yumurtalı cildin üzerine yapıştırın. Peçetenin üzerinede yumurta akı sürün ve tamamen kurumasını bekleyin. Kuruduktan kısa bir süre sonra peçeteyi yavaşça yüzünüzden ayırın. Dikkatli bakarsanız bütün siyah

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir