Sivilceler İçin Aspirin Maskesi

Sivilceler yalnızca ergenlik dönemindeki gençlerin değil, yetişkinlik dönemindeki insanların da kâbusu. Özellikle her zaman bakımlı olmaya özen gösteren bayanlar için son derece can sıkıcı olabilir. Her gün fondöten ya da bazı kapatıcılar ile yok edilmeye çalışılan bu sivilcelerden kurtulmak aslında çok da zor değil. Çünkü hemen herkesin evinde bulunan Aspirin sayesinde bu kötü görüntüden kurtulmak mümkün.

sivilce maskesi

sivilce maskesi

Sivilceli bir cildin en büyük sorunu, yağlı ya da akneli bir yapıya sahip olmasıdır. Bu noktada kurutucu ve onarıcı bir görev üstlenen Aspirin, ciltte biriken yağlı dokuyu çok daha dengeli bir hale getirir ve sivilceleri yok eder. Aynı zamanda cilt lekeleri üzerinde de oldukça etkili olan bu ilaç sayesinde, çok ekonomik yollardan bakımlı bir cilde sahip olabilirsiniz.

cilt maskesi

cilt maskesi

Aspirin Maskesi İçin Malzemeler

Eğer çok sorunlu bir cildiniz yoksa 2 adet Aspirini yaklaşık 1 yemek kaşığı ılık suda eritin ve içine de 1 çay kaşığı kadar bal ekleyip karıştırarak cildinize sürün. Yarım saatten daha kısa bir süre bekletip durulayın. Farkı kendi gözlerinizle görebilirsiniz.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir