Sanatsal Çocuklara Yönelik 3 Harika Teknik Hediye

Sanatsal çocuklar için mükemmel bir hediye, çizim veya film yapımı ya da müzik bestesi gibi yaratıcılığı geliştirmek için teknoloji kullanan mükemmel bir hediye olabilir. İşte, küçük ressam, besteci, fotoğrafçı veya belgesel sanatçısı adayı akıllı minik eller için 3 mükemmel seçenek:

  • Çizim Tableti

Çocuğunuzun çizim ve boyama alışkanlığını gerçek bir beceriye dönüştürebilen dijital tabletler, kalemle çalışır ve modele bağlı olarak çeşitli özellikler içerir. Farklı ortamlarda çizim yapılmasına izin verilir ve hepsi temiz ve dijital biçimdedir. Çoğu model, bir bilgisayara USB yoluyla, resim kaydetmek ve yüklemek için bağlanır ve bazıları çizimle ilgili oyun ve dersler gibi ekstralar sunar.

  • Dijital Kameralar

Çocuk güvenliği olan dijital kameralar, küçük fotoğrafçınız için çok eğlenceli olabilir. Bazıları özel efektler, çerçeveler ve şık çekim özellikleri ile gelirken selfi çekimlerine olanak veren modeller de var. Depolama alanı, yüzlerce, binlerce fotoğraf arasındadır ve bazı modellerde dijital yakınlaştırma mevcut. Fotoğrafları izlemek ve düzenlemek için bir TV veya bilgisayara kolayca bağlanabilirler. En iyi tarafı ise ona dikkat etmesini hatırlatmaya gerek yok. Bu kameralar ekstra dayanıklılığa sahip.

  • Müzik Stüdyosu

Besteci, şarkıcı ya da komşularınızı uyandırmak için davulcu olan küçük müzik zekânız, çocuklara yönelik “müzik stüdyolarından” biriyle kendini geliştirebilir. Animasyon araçları gibi bazıları yazılım biçimindedir ve bazıları bağımsız aygıtlardır. Modele bağlı olarak, hem çaldığı hem de öğrettiği klavye tuşlarını, seçim yapacak çeşitli enstrümanları ve stilleri, karıştırma yazılımını, dâhili şarkıları ve atımları, kayıt işlevlerini, bir mikrofonu içerebilir.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir