Yeni Sezon Erkek Giyim Modelleri

Yeni sezonda erkek giyim modelleri oldukça şık ve gösterişli. Kış modasına damgasını vuran bomber ceketler, soğuktan koruduğu gibi kıyafetlerinde vazgeçilmez parçası olarak öne çıkıyor. Saten, deri ya da ipek gibi farklı kumaşlardan üretilen bomber ceketleri günün her saati giyebilirsiniz. Pantolonlarda ise paçalar genişliyor ve erkek giyim modasına modern bir hava katıyor.

Erkek Giyimde Yeni Sezon Kıyafetler

Balıkçı yaka kazaklar, bu yılda kış modasına damga vuruyor. Salaş ve cool görünümü seven erkekler bu sezon çok farklı modellerden oluşan salaş kazaklarla kendilerine yeni bir stil oluşturabilir. İspanyol paça pantolonlar sadece kadın modasında değil erkek modasında da geçerliliğini koruyor.

Sokak modasında ise uzun hırkalar ve salaş kazaklar yine favori. Rahat ve cool görünümü sevenlere özel yeni tasarımlar şimdiden moda dünyasında yerini aldı. Erkek kış modasında bu sezon kadife yine önemli bir yere sahip. Ceketler, pantolonlar, takım elbiseler ve tüm kıyafetlerde kadifenin özel dokunuşunu hissedeceksiniz.

Erkek moda dünyası bu kış ayında daha renkli ve desenli. Çiçek desenli kıyafetler, erkek modasına tekrardan giriş yaptı. Renk konusunda sadeliği seven erkeklere özel yeşil, lacivert ve kahverengi gibi klasik renkler de bu kışın modasında. Yeşil ve haki tonların ağırlık bastığı erkek modası bu yıl da stil sahibi olanlara sesleniyor. Bordo, açık mavi tonları ve yeşilin tüm renklerini kış ayında görebilirsiniz.

Share

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir