Samsung Galaxy S5 ve Gear İçin Dünyalar Güzeli Reklam Yüzü

Yeni nesil akıllı cihazlar, hayatımız içerisinde birbirinden farklı yenilik ile çok daha sık bir şekilde kendisine yer buluyor. Özellikle de yaşantı içerisinde insanlara büyük kolaylıklar sağlamakta olan yeni nesil akıllı cihazlar, dünyanın her yerinde oldukça yaygın ve sık bir şekilde gün içerisinde kullanılıyor.

Doutzen Kroes

Doutzen Kroes

Doutzen Kroes Samsung’ un Yeni Reklam Yüzü

 

Dünya genelinde teknoloji tutkunlarının ilgisini çekmekte olan yeni nesil cep telefonlarında reklam çalışmaları da son derece etkiyici görüntüler ortaya çıkıyor. Dünyaca ünlü teknoloji markaları en yeni akıllı cihazlarını birbirinden ilgi çekici ve güzel yüzler ile tanıtıyor. Samsung tarafından tasarlanmakta olan yeni Samsung Galaxy S5 ve Galaxy Gear reklam kampanyasının yeni yüzü olarak güzeller güzeli Hollandalı Doutzen Kroes kamera karşısına geçiyor.

Samsung'un Yeni Reklam Yüzü

Samsung’un Yeni Reklam Yüzü

 

Dünyanın her yerinde Samsung’ un bu iki yeni akıllı cihazının tanıtımının yapılmasında kullanılacak yüz olacak Hollandalı Doutzen Kroes tüm güzelliği ile Samsung markasının üstün performanslarını ve kalitesini en etkili şekilde tanıtabilme imkanı sunuyor. Türkiye’deki Samsung Galaxy S5 ve Galaxy Gear reklamlarında da güzeller güzeli Kroes’ in yüzü kullanılacak.

Share

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.