Kadınlar Yapmaktan Vazgeçmesi Gereken Hareketler

Kadınlar kendilerini kusursuz ve mükemmel görseler de maalesef öyle değillerdir. Her insan hata yapar ve kadınlarda hata yapıyorlar. Yaptıkları bu hatalar hem kendilerinin hem de karşı tarafın üzülmesini gerektirebiliyor. Özellikle kendileri açısından hayal kırıklığıyla sonuçlanan bu hataların artık yapılmaması şiddetle tavsiye ediliyor.

Kadınlar Yapmaktan Vazgeçmesi Gereken Hareketler

Kadınların yaptığı ve vazgeçmesi gereken en büyük hata devamlı özür dilemektir. Kabul özür dilemek erdem ve dürüstlüktür ama bunu sürekli yapmak anlamsızdır. Bu kadar altta kalmaya gerek yok. Çünkü her iki tarafında egoları var ve bir erkek böyle bir kadını genelde ters tepiyor.

Kendinizi Sevin Ama Abartmayın

Coolluk bir karizmadır. Kadınlar cool olabilir ama normalde değilseniz olmaya çalışmayın. Size başkalarının benlikleri değil kendi benlikleriniz yeterli olacaktır. Aynı zamanda hayatınızı bir sosyal medyadan alıntı yapmayın. Oradaki hayatlar sizin olmak istediğiniz hayat olmamalıdır. Oraya olduğunuzu yansıtın. Kendi hayatınızı renklendirin. Bu sizin elinizdedir. Başkalarına karışıp istenmeyen olmayın. Yalnız kalmaktan da korkmayın. Fotoğraf takıntınıza da son verin. Kendinizi beğenmeyip fotoğraf fobisi edinirseniz sizi kimse beğenmez.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir