Islak Mendille Yapılabilecekler?

Islak mendil her zaman için çantamızın içerisinde bulunan ve sık kullandığımız araçların başında geliyor. Peki, ıslak mendille neler yapılabilir. Öncelikli olarak aracınızın göğüs yüzeyini bu mendil ile silebilirsiniz. Çekmeceleriniz güzle koksun istiyorsanız bu mendilleri ve güzel kokularını kullanabilirsiniz.

ıslak mendil

ıslak mendil

Evde beslediğiniz herhangi bir hayvan varsa bu hayvanların gerilerinde bıraktıkları her türlü tüyü ıslak mendil ile kolay bir biçimde alabilirsiniz. Günlük hayattan kullandığımız ve kromdan yapılan birçok yüzeyi dilediğiniz gibi parlatabilirsiniz. Bunun yanı sıra birçok elektrikli aleti silebilir, tozunu alabilirsiniz.

Kullanılan Mendiller Çamaşır Sepetine

Islak mendillerden her alanda faydalanmak istiyorsanız bu mendilleri kullandıktan sonra çöpe atmak yerine kirli çamaşırlarınızın olduğu sepete atabilirsiniz. Bu sayede mendil üzerinde kalıcı olan konu mutlaka çamaşırlarınızın üzerine de sinecektir. Çantalarınızı, spor ayakkabılarınız rahatlıkla silebilirsiniz.

kullanılan mendiller

kullanılan mendiller

Duşa kabin, fayans yüzeylerini ıslak mendiller ile temizleyebilirsiniz. Birçok farklı alanda hem hijyen için hem de güzel kokması için bu mendillerden faydalanabilirsiniz. Kalıcı temizlik ve güzel kokular için geç kalmayın.

Share

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir