Kadınlar Erkeklerden Ne Bekler?

Sağlam bir ilişkide her iki tarafında beklentileri karşılanmalıdır. Zaten ortada bir ilişki varsa tarafların birbirlerinden beklentileri de vardır. Kadınlar erkeklere nazaran daha fazla beklenti içindedir. Bu beklentilerin çoğu masum ve basit isteklerden oluşur. Zaten bu isteklerde ilişkinin geleceğini tayin edecek kadar güçlü isteklerdir. İşte kadınların erkeklerden beklentileri…

ilişki

ilişki

Sürprizlere Açık Olun

Sürpriz kavramı ilişkinin içinde olmalıdır. Kadın bazen erkekten tahmin edilmedik zamanlardafarklı hareketler bekler. Yolda yürürken yemeği şurada yiyelim demeniz bile kadını o an için çok memnun edebilir. Ya da birden telefonla onu arayarak elinizde iki tiyatro bileti olduğunu söylemeniz yine tahmin edemediği bir hareket olduğu için onu mutlu edecektir.

ilişkiler

ilişkiler

Her kadın erkekten ısrar etmesini bekler. Tabii dozunu ayarlayarak. Bir konuda kadın size hayır diyebilir ama o tam bir hayır değildir. O hayırın esasında tercümesi biraz ısrar et olur. Bu yüzen bir miktar ısrar kadını memnun bırakacak etkenlerdendir. Kadın her ne durumda olursa olsun erkeğin ona inanmasını ister. Bir durumda kendine inancını kaybetmiş bir kadına destek olan ve ona inandığını ifade eden erkek her kadının hayallerini süsler. Ayrıca umulmadık zamanlarda düşünceli hediyeler ilekadını mutlu edebilirsiniz. Bir ihtiyacı ya da almak istediği bir şeyi bir anda önüne koymanız ona tarif edilemez bir mutluluk yaşatacaktır. Her kadın ilgi ister, bu bir gerçek. Bunun yanında espiriler de yaparsanız tadından yenmez.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir