Doğru Aksesuarlarla Kıyafetinizi Tamamlayın

Bin bir renkten oluşan renk skalası arasından her tonu kendine yakıştırarak giymeyi başaran hanımların uyumdan ziyade dikkat ettikleri bir başka konu ise kıyafetleriyle birlikte kullandıkları aksesuarlar. Onlarca farklı modele sahip olan aksesuar sade bir kıyafet ile kullanıldığında oldukça şık bir görüntü elde etmenizde yardımcı olacaktır.

Yüzükler, kolyeler ve gösterişli küpeler arasından kıyafetinizle uyumlu ya da tezatlık yaratabilecek olan modelleri tercih ederek aksesuarlarınızla tarzını gösterebilirsiniz. Bir kadın her zaman nerde nasıl giyineceğini bilmelidir. Her an güzel ve şık olabilen hanımların ise aksesuar seçiminde oldukça dikkatli davranmalıdır.

Aksesuarlarla Gelen Şıklık

Karışık ve geometrik çizgilerin bol kullanıldığı bir kazak ya da bluz giydiğinizde kolye takmak göz yorucu olabilir. Böyle bir kıyafeti saçlarınızı dağınık topuz yapıp sallanan ya da top diye nitelendirdiğimiz küpelerle tamamlayabilirsiniz.

aksesuar modası

aksesuar modası

Bir kadının en dikkat çekici yeri kuşkusuz elleridir. Her zaman pamuk kadar yumuşak ve güzel görünene ellere sahipseniz bu elleri hoş bir yüzük ile tamamlayıp jest ve mimiklerinizle etrafınızdakileri etkiniz altında bırakabilirsiniz.

Share

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir