Farkı Detaylarla Yaratın

Giyimde, kıyafetler ve vücut için bir çok aksesuar vardır. Kıyafette ya da vücutta kullanılan aksesuarlar, oluşturduğunuz kombini tamamlar. Erkekler de aksesuar kullansa da, asıl aksesuar sektörü kadınlar içindir.

Aksesuarların yanı sıra, bir çok detay, gerek kıyafette, gerek vücutta kullanımda bir anda tüm görünümü değiştirebilir. Detaylar özellikle giyimde, tarz yaratmada, inanılmaz değişikler yaratır. Yazı yazmakta kullanılan kurşun kalem, saçı toplamada toka gibi kullanıldığında, apayrı bir tarz yaratabilir. Saçta kurşun kalem kullanmak aksesuar değil detay kullanımıdır.

Ufak Detaylarla Büyük Değişim

Kadınların giyim tarzlarında kullanacakları ufak detaylar, büyük değişimlere neden olacaktır. Kadına, kıyafetine, kombinine ayrı bir hava katacaktır. Giyimde kullanılacak detaylar, bazen kurşun kalem örneğinde olduğu gibi hiç alakası olmayan bir nesnenin kullanımı, bazen baş örtmekte kullanılan eşarbın, bileğe dolanması gibi, başka işlev asıl amaçlı ürünün bir başka yerde kullanılması gibi olabilir.

Farkı Detaylarla Yaratın

Farkı Detaylarla Yaratın

Vücutta uygulanacak detaylar da kadını baştan aşağı değiştirebilir. Ele, bileğe, yüze, boyuna gibi vücudun herhangi bir noktasına uygulanacak olan minik bir döğme, tüm tarzı değiştirecek ya da tarzınızı daha net biçimde yansıtmanızı sağlayacaktır.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir