Eski Sevgiliyi Unutma Yolları

Belki de hayatınız boyunca ilk defa tattınız aşk denen duyguyu. Birini deli gibi sevdiniz. Onsuz vakit geçiremez oldunuz. Geceleri bile en azından telefonla konuşmadan uyuyamaz oldunuz. Çünkü ona her şeyinizle aşık olmuş, teslim olmuştunuz. Onla onlarca hayaliniz vardı ama daha hiçbirini gerçekleştiremeden o sizi bıraktı ve terk etti.

Onu Hayatınızdan Çıkarın

Eski Sevgiliyi Unutma Yolları

Eski Sevgiliyi Unutma Yolları

Terk edilme duygusu ağırdır, hele birde severken. Ama önce şunu aklınıza sokun. Çok seven her zaman görünmez kazanandır. Çok sevdiniz ama terk edildiniz. Üzülmeyin denilemez muhakkak üzüleceksiniz ama önce çabalamanız gerekiyor. Bir attınız iki attınız sizi takmıyor mu? Varsın takmasın. Size ulaşabileceği her yerden engelleyin. Ne siz ulaşın, ne de o size ulaşsın.

Arkadaşlarınızla daha sık vakit geçirin. Onla alakalı hiç kimseyle konuşmayın. Hiç acı çekmiyormuş gibi davranın. Kendinize yeni uğraşlar edinin. Hiçbir şey bulamadıysanız da bilgisayar oyunu oynayın. Bir süre romantik, dram ve aşk konulu film/kitap almayın. Daha mizahi ve bilim kurgu türüyle ilgilenin.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir