Elde Yıkamak İstemeyenler için Çamaşır Makinesi

Birçoğumuz anneannelerimizin yıkadığı o sakız gibi bembeyaz çamaşırların sırrını merak ettik. Yıllarca, elde yıkadıklarını ve çeşitli taktikler türettiklerini öğrendiğimizde emeklerini, onca zahmetlerini takdir etmemek mümkün değildi. Günümüzde belki anneannelerimiz kadar zamanımız olmadığından belki de diğer bazı sebeplerden, değil elde makinede yıkamak asmak bile bize zor geliyor. Neyse ki teknoloji her şeyin imdadına yetişiyor.

makine

makine

Hassas Çamaşırlar için Nazik Yıkayıcı Çamaşır Makinesi

Bazı giysiler için “elde yıkayınız” etiketini görüp de onu satın almaktan vazgeçiyorsanız bu haberimiz tam size göre. Yeni bir çamaşır makinesi, dantelli, ipekli çamaşırlar gibi elde yıkanması gereken giysileri yıkamak için geliştirildi. Dünyadaki en sürdürülebilir yıkama cihazı olarak ilan edilen Gentlewasher çamaşır makinesi ile artık, dantel iç çamaşırınızı, kaşmir kazaklarınızı, ipek geceliklerinizi, bebeğinizin giysilerini ve başka herhangi bir şeyi temizleyebilirsiniz.

yeni çamaşır makinesi

yeni çamaşır makinesi

Çamaşır makinesini elle çalıştırmanız gerekse de elbiselerinizi temizlemek için saatlerce vakit harcamanıza gerek yok. Bir yükü beş dakika gibi kısa bir sürede yıkayabiliyor. Yarım yüke sahip olduğunuzda sizi çamaşır makinesinden uzak tutmak için tasarlanan Gentlewasher, daha az deterjan, su ve elektrik harcayarak ortalama yıkamanızdan % 50 daha verimli olduğunu iddia ediyor. Hem bütçe, hem kıyafetleriniz ve çevre için de ekonomik çamaşır makinesi, sadece 24 kilo ağırlığında, yani bu yıkayıcıyı, yazlık, kamp gezileri gibi her yere kolayca götürebilirsiniz. Şu anda Türkiye’de bulunmayan ürünü, Kaliforniya merkezli indiegogo.com’dan 300 $ karşılığında sipariş verebilir, yaklaşık iki hafta içerisinde teslim almasını bekleyebilirsiniz.

Share

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir