Çocuk Odası Aydınlatma Önerileri

Çocuk sahibi olanlar onlar için hazırladıkları oda için dekor tercihi yaparken ne gibi dekorlar kullanmalı? Mesela biz bu yazıda sizlere aydınlatma dekoru ile ilgili farklı fikirler vermek istedik. Her odada mutlaka bir ışık olmalıdır. Ama bunu farklı ve hoş bir dekora dönüştürürseniz ve çocuğunuzun odasına takarsanız çocuğunuz çok sevinecek ve siz de mutlu olacaksınız.

Doğru Aydınlatma Modeli Nasıl Seçilir?

Çocuk odasına aynı çocuklar gibi renkli ve eğlenceli bir aydınlatma dekoru tercihedebilirsiniz. Tabi oda dekoruna uyum sağlayan bir aydınlatma olmalı.

Çocuk Odası

Çocuk Odası

 

Aydınlatma ile beraber çocuğunuz için hazırladığınız odanın dekorasyonu tamamlanmış olur. Yani asla aydınlatma dekorunu hafife almayın derim. Onlarca farklı aydınlatma ürünü bulunuyor.

Aydınlatma

Aydınlatma

Siz de kızınız veya oğlunuzun odasına uyumlu bir renk ve tarzdaki aydınlatmalardan birini alarak onu sevindirebilirsiniz. Mesela şirin hayvan figürlü aydınlatma ürünlerinin farklı seçenekleri birçok mağazada mevcut.

Çocuk Odası Aydınlatma

Çocuk Odası Aydınlatma

 

Bunlar dışında hayal güçlerine uygun olan oldukçayaratıcı aydınlatma dekorları da piyasada bulunuyor. Siz de hemen en uygun olanı seçip evinizdeki çocuk odasına takın ve oda dekorasyonunu tamamlayın.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir