Ayaklara Yaz Geldi

Kış geldi geçti. Ağır, bağlaması zor, bol bağcıklı botlarınızı artık kaldırdınız. Uzun çizmelerinizi temizleyip gelecek kış için sakladınız. Şimdi yaz zamanı. Yaz özgürlük ve rahatlık demektir. Ayaklarınızın da artık özgürlük zamanı. Yani şimdi yazlık ayakkabılar zamanı.

yazlık ayakkabı

yazlık ayakkabı

Sportif çeşitler, rahat sandalet veya terlikler, babet veya düz ayakkabılar sizleri bekliyor. Ama bu arada asla şıklığınızdan ödün vermeyin. Yazlık ayakkabılar  da kişiliğinizi yansıtmalı. Dost başa düşman ayağa bakarmış. Siz düşmanlarınıza bile şık gözükün.

Neler Seçebilirsiniz?

Sportifsiniz. Parlak renkli, eğlenceli bir sneaker size göre uygun olacaktır. Bu arada iş yaşamınız devam ediyor, neden şöyle sivri burunlu bir loafer denemiyorsunuz? Yaz akşamlarında arkadaşlarla bir yere mi gideceksiniz, hatta biraz da seksi mi görünmek istiyorsunuz?

yazlık ayakkabı modeli

yazlık ayakkabı modeli

Size dolgu topuk  bir çift yazlık ayakkabı gerek. Bilekten bağlamalılar değişik bir hava katabilir. Klasik olmayı düşünürseniz bağcıklı Bodrum sandaletleri neden olmasın? Yazlık ayakkabılar sadece bayanlar için değil. Bu mevsim erkekler için de çok güzel seçenekler mevcut. İnce veya kalın tabanlı  rog ayakkabılar erkek giyiminin olmazsa olmazlarından. Çeşitli renklerini mağazalarda rahatlıkla bulabilirsiniz.

renkli yazlık ayakkabı modeli

renkli yazlık ayakkabı modeli

Alışveriş yapmak için mağaza mağaza dolaşmak beyler için zaman kaybı görüldüğünden bu çeşit bir seçim herkesi memnun edebilir. Süet deri rog ayakkabı çok iyi bir babalar günü hediyesi de  olabilir. Kravat almaktan çok daha yaratıcı bir çözüm olacaktır. Bu arada ayaklarım kesin  serbest olsun diyen beyler sandaletleri de göz ardı etmeyecekler.

Sezon Sonu İndirim Fırsatları

Bütün alışveriş sitelerinde şimdi sezon sonu indirimlerin   zamanı. Sadece kışlıklarda geçerli diye düşünmeyin. Yazlık ayakkabılar bile  korkutucu fiyatlarda değil.

yeni sezon yazlık ayakkabı modeli

yeni sezon yazlık ayakkabı modeli

Zaten internet alışverişlerinde indirimler hiç bitmiyor. Hanımlar olsun beyler olsun, herkesin rahat, şık bir spor ayakkabıya ihtiyacı vardır. Bu zamanda yürümek en iyisi.

Share

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir