Zayıf Gösteren Giyim Hileleri

Giyim konusunda dikkat edeceğiniz ufak tefek noktalar sayesinde vücudunuzdaki bazı kusurları kamufle edebilirsiniz.

Dikine çizgili kıyafetler giymeniz vücudunuzu kamufle etmeniz için en iyi yöntemdir. Tamamen çizgili şekilde tasarlanmış olan bir üst ya da pantolonu daha zayıf gözükebilmek için giyebilirsiniz.

uzun elbise

uzun elbise

Desenli giyinmeyi seviyorsanız farklı desenlere sahip şekilde tasarlanmış olan pantolonları ve gömlekleri kombinleyin. Vücudunuz üzerinde bu şekilde kombin yaparak büyük bir illüzyon yaratabilirsiniz.

Yüksek Bel Şort

Bacaklarınızdan şikayetçiyseniz orta uzunluktaki bir etek modeli ile bacaklarınızı daha şık gösterebilirsiniz. Fakat uzun etekleri giymek istiyorsanız ve kısa boylu bir bayan olduğunuzu düşünüyorsanız diz hizasını geçmeyecek olan etekleri giymelisiniz.

yüksek bel pantolon

yüksek bel pantolon

Yüksek bel şortlar özellikle yaz aylarında her bayanın tercih ettiği kıyafetler arasındadır. Belinize iyi oturmuş bir yüksek bel şort ile beyaz bir gömleği kombinlerseniz olduğunuzdan daha zayıf gözükebilirsiniz.

Koyu renkler yerine her zaman daha canlı ve açık tondaki renkleri tercih edin. Aşırı koyu giyinmek sanıldığının aksine vücudunuzdaki kusurlu noktaları kamufle etmek yerine daha da fazla ön plana çıkartabilmektedir.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir