Zayıf Gösteren Bikini ve Mayo Modelleri

Yaz mevsimi yaklaşmasıyla, kadınların kilo verme ve zayıf görünme isteği daha çok ön plana çıktığı için kısa sürede kilo vermeyi başaramayan kadınlar, bu sefer de daha zayıf görünmenin yollarını arıyorlar. Bunu normal kıyafetlerle yapabilmek nasıl mümkünse bu, bikini ve mayolar için de geçerli.

bikini

bikini

Yüksek Bel Bikiniler ve Mayokiniler

Şuanda piyasada birçok çeşit ve renkte zayıf gösteren bikini ve mayo modelleri var. Dolayısıyla her kadının vücut tipine ve kilosuna görebir bikini veya mayo modeli bulması mümkün. Bu senenin en trend modeli olan yüksek belli bikini modelleri, geniş kalçalara sahip olan kadınlar için ideal bir seçim. Yüksek belli modeller, bacakları uzun gösterirken aynı zamanda kalçaları ve göbeği toparlayarak kadınların olduğundan daha zayıf görünmesi sağlıyor. Ayrıca alt kısmı kilolu olan kadınların bikini seçimlerinde büyük desenli ve açık tonlardaki modeller yerine, daha koyu tonlarda ve desensiz ya da küçük desenli modelleri tercih etmesi gerekiyor.

mayo

mayo

Mayolar ise, plajlarda zayıf görünmek isteyen kadınların ilk tercihidir. Özellikle mayokini modelleri, kadınlara plaj şıklığı sunarken daha zayıf görünmelerini sağlar. Mayokinilerin bel bölgesinde açıklık olması, beli kalın ve göbeği olan kadınların daha ince bir görünüme kavuşmalarını sağlar.Ayrıca kilonun yoğun olduğu bölgelerde dikkat çekici aksesuar ve desenlerin olmadığı mayokini modelleri tercih edilmelidir.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir