Yeni Yayın Döneminde Star Tv

Dada Dandinista ve Gözüm Üstünde gibi yeni programları ile ilgi çekmeye devam eden star tv, Medcezir gibi eski dizileriyle de reyting anlamında oldukça atakta. Muhteşem programların peş peşe geldiği Star tv yayın akışı bu sezon da göz kamaştırmaya devam ediyor.

Dizilerin yanı sıra yarışma programları, yemek programları ve ünlülerin hayatlarına değinen Starlife gibi deneyim kazanmış magazin programları ile yine iddialı bir duruş sergiliyor.

Yeni Yayın Döneminde Star Tv

Yeni Yayın Döneminde Star Tv

Reyting ve Kalite

Reyting rekorlarını alt üst eden Medcezir dizisi bu sezonda seyirciyi ekrana kilitlemeyi başarıyor. Öte yandan Urfalıyam Ezelden, Paramparça, Kösem Sultan isimleri ile seyircisi ile buluşturduğu yepyeni dizileri ile de Star tv yayın akışı listesini renklendirmeye devam eden yapımcılar bu sene yarışma programlarında da yenilik peşinde.

Çok yakında Ve Kazanan ismi ile seyirciyle buluşacak olan ses yarışması ilgi ve merakla bekleniyor.

Star Tv

Star Tv

Harika programların bulunduğu star tv yayın akışında nerede ne var öğrenmek istiyorsanız http://www.tvyayinakisi.com/star-tv adresinden yedi gün 24 saat boyunca bilgi alabilirsiniz. Birbirinden eğlenceli bu programları kaçırmamak için her zaman ‘tv yayın akışını’ takip edin.

Share

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir