Yeni Alışveriş Uygulaması Shopinta

İnternetten online alışveriş yapanların sayısı gün geçtikçe artıyor ve bu da her geçen gün yeni satıcıların bu dev pazara katılmasına sebep oluyor. Şuan online ve ucuz alışveriş deyince akla gelen ilk yerlerden biri de Instagram. Milyonlarca insanın satıcılara ulaşarak kolayca alışveriş yapabildiği platformlardan biri olsa da Instagram’da bazı ürünlere ulaşabilmek ve güncellemeleri görebilmek için satıcıların hesabını takip etmek gerekiyor.

alışveriş

alışveriş

 

Aynı şekilde satıcılar da ürünlerini daha çok insana ulaştırmak için takipçi sayısını arttırmak zorunda kalıyor. İşte yeni bir uygulama olan Shopinta, bu soruna tamamen çözüm bulmuş durumda.

Shopinta Sayesinde Instagram Alışverişi Artık Çok Kolay

Şuanda yalnızca İOS kullanıcılarına açık ve Instagram’a bağlı bir alışveriş uygulaması olan Shopinta, hem satıcı hem alıcılara birçok kolaylık sağlıyor. Şöyle ki; alıcılar ürünlere bakmak için, bir satıcıyı takip etmek zorunda kalmıyorlar. Aynı zamanda satıcıların da yeni üyeler bulmasına gerek kalmıyor. Çok daha rahat ve pratik bir alışveriş ortamı sunan Shopinta, en çok da moda sever kişiler tarafından kullanılıyor ve bu sayede ticarete daha uygun bir platform ortaya çıkıyor. Ayrıca kadın, erkek ve çocuk giyim, ev ve aksesuar&kozmetik olmak üzere beş ayrı kategorisi bulunuyor.

alışveriş yapmak

alışveriş yapmak

Shopinta, her ne kadar şuanda çok popüler bir uygulama olmasa da yakın zamanda, Android kullanıcılarına da açıldıktan sonra birçok Instagram kullanıcısı tarafından tercih edilecek bir uygulama gibi görünüyor.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir