Küçük Numara Ayakkabı Aramaya Son!

Hem erkekler hem de bayanlar için küçük numaralarda ayakkabı imalatı firmamız tarafından yapılmaktadır. Üstelik üretimlerimizde sadece % 100 gerçek deri kullanmakta ve yalnızca kaliteli malzemeleri kullanarak üretimlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Sağlam, dayanıklı ve uzun ömürlü ayakkabı, bot ve çizme çeşitlerimizi incelemeden karar vermeyin!

Klasik Ayakkabı

Klasik Ayakkabı

Ayak Sağlığınızı Tehlikeye Atmayın

Ayaklarınıza uygun olmayan ayakkabıları tercih etmeniz sağlığınızı tehlikeye atmanız anlamına gelecektir. Oysa firmamız ayaklarınıza tam olarak uygun olan küçük numara ayakkabılar ile bir yandan şık görünürken diğer yandan ayak sağlığınızı da koruma altına almanızı sağlıyor. Yoğun günlük yaşam temponuzda dahi ayaklarınızda ağrıya neden olmayacak kalıplar kullanıyor, bu sayede gün bunca daha az yorulmanıza da yardımcı oluyoruz.

Erkekler için ürettiğimiz küçük numara ayakkabı modellerimiz 37 numaradan başlamakta ve 44 numaraya kadar çıkmaktadır. Bu modellerimiz modaya uygun tasarımlara sahip olup şıklığınızı tamamlayacak detaylar içermektedir. Ayrıca buçuklu numaralarda özel siparişlerinizi de firmamıza iletebilir ve sizin için özel ayakkabı imalatı yapmamızı sağlayabilirsiniz. Zengin renk seçenekleri, hem spor kıyafetleriniz hem de takım elbiseleriniz ile anında uyum sağlayacak ayakkabılara sahip olmanızı sağlayacaktır.

Klasik Ayakkabı

Klasik Ayakkabı

Bayanlar için ürettiğimiz küçük numara ayakkabılar ve büyük numara ayakkabılar arasında abiye kıyafetlerle kullanılabilecek tasarımlar da mevcuttur. Gelinliğinizin altına giyebileceğiniz şık tasarımlara mutlaka göz atınız. Ayrıca bayan ayakkabı çeşitlerimiz arasında hem topuklu hem de düz taban modeller bulunmaktadır. Tarzınıza ve kıyafetlerinize uygun modelleri kısa sürede bulabilir, şıklığınızı ayakkabı seçimleriniz ile de ön plana çıkarabilirsiniz.

Envai çeşit model arasında anne ayakkabıları kategorisi de gözünüze çarpacaktır. Maksimum konfor sunan bu tasarımlar ayakların rahat etmesini sağlarken sade görünümleri ile de dikkat çekmektedir. Büyük numaralarda anne ayakkabılarını da online satış sitemizde rahatlıkla bulabilirsiniz. Tüm ayakkabı üretimlerimizde % 100 gerçek deri kullanıyoruz. Ayrıca kullandığımız diğer malzemelerde de kaliteden asla ödün vermiyor, yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz ayakkabılara, botlara ve çizmelere sahip olmanızı sağlıyoruz.

Firmamız değişim kargosundan ücret talep etmemektedir. Siparişini verdiğiniz ayakkabının ayaklarınıza büyük ya da küçük gelmesi durumunda iade edebilir ve değiştirmemizi talep edebilirsiniz. Bu durumda sizden kargo uygulaması nedeniyle ekstra bir ücret talep edilmeyecektir. Firmamız tüm müşterilerine uygun ödeme kolaylıklarını sunmakta ve bütçenizi zorlamadan ödemelerinizi gerçekleştirmenizi sağlamaktadır. Tüm ayakkabı ihtiyaçlarınızı bütçe sıkıntısı yaşamadan tek bir alışveriş ile karşılayabilir, ayakkabı dolabınıza en yeni modelleri ekleyebilirsiniz.

Share

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir