Kadınlar Bir İlişkiden Neler Beklerler

Kadınların iyi bir ilişkiden beklentileri aslında çok fazla gibi gözükür ancak temelde her kadının bir ilişkiden beklediği belli başlı birtakım benzer noktalar vardır. Her kadına göre değişebilecek olan bu isteklerden en belirgin olanı erkeklerden saygı beklemeleridir.

kadınlar bir ilişkide neler bekler

kadınlar bir ilişkide neler bekler

İlişkilerinde uzun süredir birlikte bile olsalar karşı taraftan her zaman saygı görmeyi ve fikirlerine önem verilmesini beklerler. İlk gündeki nezaket ve anlayışınızı hiçbir zaman kaybetmeden ilerlemelisiniz.

Romantik Olun

Küçük sürprizler ve hediyeler kadınları her zaman mutlu eder. Beklenmeyen bir anda sevgilinize ufak bir hediye alarak onları önemsediğinizi gösterebilir ve biraz şımartabilirsiniz. Şımartılmak her kadının istediği bir durumdur. Kadınlar tartışmayı ve ilişkilerindeki sorunları olgun bir şekilde konuşmayı çok severler. Eğer ortada olumsuz bir durum var ise sizinle oturup bu sorunları konuşmak isterler.

romantik olmak

romantik olmak

Romantik olmanız her kadının size daha fazla ilgi duyacağı anlamına gelebilir. Özel günler dışında tamamen sıradan bir gün romantik bir yemek hazırlamanız partnerinizin gönlünü tekrar çalmanıza sebep olabilir.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir