Geçmişin İzlerinin Geri Dönüşü

Geçmişte moda olup o yıllarda kasıp kavuran muhteşem moda parçaları günümüze de güzel bir dönüş yaparak yenilenen modaya damgasını vurdu.

moda

moda

Moda parçalarının geçmişten gelen esintiyle tekrar şekillenmesi sıklıkla olmasa da genellikle rastlanan bir durumdur. Bu moda parçalarının bazısının modası hiç geçmese de bazılarının geri dönüşü o dönemleri sevenler için sevinç uyandırdı.

Reenkarne Moda

Reenkarne moda diğer adı ile yenilenen moda geçmişte tadı damağımızda kalan ya da hiç var olmadığımız yıllarda moda olan parçaların günümüze taşınması ile stilimize eklenen parçaların tümüne verilen isimdir. Bu anlamda geçmiş modasını günümüz moda parçaları ie kombinleyerek muhteşem geçişler elde edebilirsiniz. Farklı moda kombin yapmaktan hoşlananlara ya da geçmiş modasına düşkün olanlar bu yıl oldukça şanslılar.

moda parçaları

moda parçaları

Geçmiş yılların popüleri olan vatkalar, İspanyol paçalar, oduncu gömlekleri, mini çan etekler, köpek yakalar, tunik, dar pantolonlar, taytlar, platform ve dolgu topuk ayakkabılar yenilenen moda parçaları arasında yerlerini aldı.

moda parçaları

moda parçaları

Ayrıca retro kıyafetler moda parçaları arasında ölümsüzleşen moda starları olup her dönemde kullanılan kıyafetlerdir.

Share

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir