En Popüler Selfie Programları

Cep telefonu kullanıcılarının gündelik olarak yaptıkları selfie için çeşitli programlar vardır. Bu programlar Android ve IOS’lar için olup çok yaygın kullanılan selfie programlarının en bilinenleri arasında face tune programı vardır. Face Tune programı ciltte bulunan kusurları yok ettiği gibi, program sayesinde dişleri de beyazlatabilirsiniz. Program IOS ve Android tabanlıdır. Tercih edilen selfie programlarından bir diğeri ise Youcam Perfect olmuştur.

selfie çubuğu

selfie çubuğu

Bu fotoğraftaki istediğiniz objeleri silme imkanı bulunur. Selfie programlarından birisi de perfect 365’tir. Program makyajdan cilt kusurlarını kadar fonksiyon içeren programdır. Programlar içerisinde ücretsiz kullanım sağlayan selfie programlarından birisi retrica programı olmuştur. Programın bilinen özellikleri arasında en farklı özellik tasarlanmış efekte sahip olması gelir.

Programların Genel Özellikleri Nelerdir

Program aynı zamanda fotoğraf oluşturma ve kolaj yapma imkanı bulunmaktadır. IOS ve Android cep telefonlarında tercih edilen selfie programlarından birisi Bright camera olmuştur. Program selife ya da diğer fotoğraflara çerçeve yapma imkanı sağladığı gibi bunlarda facebook ve diğer ağlarda paylaşma imkanı bulunuyor.

Selfie

Selfie

Ücretsiz kurulumu olan program IOS ve Android işletim sistemli telefonlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Cond Camera tercih edilen selfie programlarından bir diğeridir.  Program 30’dan fazla filtresi bulunan program fotoğraf çekilen kişilerde kusurlarını düzelttiği gibi makyaj ve inceltme konusunda da fonksiyonları bulunur. Son dönemlerde en çok kullanılan selfie programlarından birisi de picr programıdır. Program sizin ya da çocuğunuz gün gün nasıl değiştiğini görmenizi sağlar.

Share

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir