Daha Uzun Ve Zayıf Görünmek İsteyenler Dikkat

Kilolu ya da biraz kısa olan kişiler daha uzun ve zayıf görünebilirler. Bunun yollarını arayan kişilere bu yazıda bazı püf noktalarından kısaca söz edeceğiz. Peki nasıl daha uzun ve zayıf görünebilirsiniz? Siz de merak ediyor iseniz aşağıda sıraladığımız önerileri dikkate alın.

düz çizgiler

düz çizgiler

Zayıf Ve Uzun Olmayanlara Öneriler

İlk olarak size önerimiz daha çok enine çizgiler yerine dikine çizgili kıyafetler tercih etmeniz olacak. Ayrıca mutlkaka ve mutlaka yüksek belli pantalon kullanmanız gerekli.  Yüksek belli pantolonların moda ve trend olduğu bu yıllarda siz de dolabınızda kesinlikle ve kesinlikle bu model ürünlerden bulundurmalısınız. Hatta bunlardan giymeyi alışkanlık haline getirmelisiniz.

ispanyol paça

ispanyol paça

Bir başka önerimiz ise baştan aşağı aynı renk giyinmeniz olacak. Bu kombinler sayesinde her daim daha uzun ve güzel görünürsünüz. Üzerinizdeki bluzdan ayakkabıya kadar aynı renk giyindiğinizde siz de ne kadar uzun göründüğünüzü farkedebilirsiniz. Ayrıca V yaka bluzlar sizi olduğunuzdan daha zarif ve ince gösterir. Son önerimiz ten rengi ayakkabı. Bu tondaki ayakkabılardan mutlaka bir tane edinin.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir