Cilt Lekelerinden Nasıl Kurtulursunuz?

Cilt lekeleri özellikle güneşin yoğun olduğu saatlerde dışarı çıkılmasıyla daha belirgin hale gelir. Zamanla ciltte koyu tabakalar olur. Günümüzde bu lekelerden karbon peeling yöntemi ile kolay şekilde kurtulabilirsiniz. Yaş ve cinsiyet ayrımı olmadan karbon peeling uygulamasından faydalanabilirsiniz.

cilt lekesi

cilt lekesi

Cilt Lekelerine Çözüm Karbon Peeling

Kısa sürede kalıcı çözümler sunan yöntem özellikle son dönemlerde herkesin merak ettiği bir yöntem oldu. İşlem yapıldıktan sonra ciltte sadece hafif pembelik oluyor. Yaz ve kış her dönem yapılıyor. İşlem sonrasında mutlaka güneş koruyucu krem kullanın. Pürüzsüz bir görünüme kavuşmanız için ameliyata gerek yok.

lekesiz cilt

lekesiz cilt

Cilt lekeleri tedavi edilmediği zaman kalıcı etki yapar ve daha büyük işlemler gerektirir. Sizler, leke oluşmaya başladı an bu tarz uygulamaları başlatmalısınız. Güneşin zararlı etkileri yaz ve kış ayında günümüzde değişen hava şartları nedeniyle artarak devam ediyor. Modern tıp ile lekelere veda edeceksiniz. Düzenli güneş kremi uygulayarak lekelere veda etmeniz çok basit. İşlem sonrasında cildinizi her zaman güneşten korumaya devam.

Share

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir