Aşktan Canı Yananlara Öneriler

Aşk mutlaka her kalbin tatması gereken tarifsiz bir duygudur. Aşk için dilenebilecek en güzel dilek karşılıklı olanını yaşamaktır. Tek taraflı yanını tuttuğunuzda ya da terk edildiğinizde yaşayacaklarınız kötü acılardır. Aşk acısı hiçbir şeye benzemeyecek kadar etkili bir acıdır.

Kaçanı Kovalamayın

Aşk acısı, sevip de kavuşamayan, görüp de konuşamayan insanların çektiği bir acıdır. Aşk böyledir işte. Siz seversiniz,  o sevmez. Siz birileri için ölürsünüz ama onlar bunu görmez. Peki bu sonsuza kadar böyle mi gidecek? Tabii ki hayır. Bazı yöntemlerle aşk acınızı dindirebilirsiniz. Dinen acı git gide yok olacaktır.

aşk acısı

aşk acısı

Birini unutmak için önce kendinizi hatırlayın. Bencillik denebilir buna ama gereklidir. Kendinizi sevin. Önce ben deyin. Kaçan kovalanır taktiğini uygulamayı bırakın. Size değer vermeyene siz selam bile vermeyin. Kendinizle barışık olun, kendinizle alay ederek düzeltin kendinizi. Dans ederek ve şarkı söyleyerek rahatlayın.

kaçanı kovalamayın

kaçanı kovalamayın

Bedensel gerginliğinizi günde üç kere burnunuzdan derin nefes alıp ağzınızdan vererek atabilirsiniz. İşlem esnasında bir eliniz karnınızda, diğeri de göğsünüzde olsun.

Share

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir