Aşkınızı Koruyun

Aşk, tarifi yapılamayacak kadar özel ve yaşanarak anlaşılacak kadar haz veren bir duygudur. Aşkı anlamak için kesinlikle yaşamak gerekir. Eğer karşılıklı bir aşka yakalanırsanız sizden iyisi olmayacaktır. Çünkü sevdiğiniz kişinin sizi sevdiğini bilmek kadar güzeli yoktur. Onun size olan davranışlarıyla hayata bağlanabilir, bakışlarıyla da hayat bulabilirsiniz.

aşık

aşık

Aşkınıza Sahip Çıkın

Karşınıza çıktığı günden beri yüreğinizde kelebekler uçuşuyor. Onu düşünmediğiniz tek bir an bile yok. Onu günde bir defa düşünüyorsunuz o da 24 saat sürüyor. Geleceğinizi tam anlamıyla onun adıyla inşa ediyorsunuz. Onunla yatıyor, onunla kalkıyorsunuz. Bazı insanlar bunları hissetmelerine rağmen aşık olmadıklarını düşünüyorlar ve yaşadıkları şeye sadece tutku gözüyle bakıyorlar.

aşkınızı koruyun

aşkınızı koruyun

Eğer siz birine bu denli bağlıysanız bu tutku değil olsa olsa aşktır. Birinin yanında aşk ve güven buluyorsanız onu hayallerinize yansıtırsınız. Birçok insan yaşadıklarına aşk deme cesaretini kendinde bulamadığı için partnerini üzüyor ve yok yere tüm yaşanmışlıklar unutularak geçip gidiyor. Ama unutmayın, her geçip giden şeyin ardında daima aşk kalır.

Share

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir