Acer Yeni Model Tasarımları Sunar

5 akıllı telefon Acer yenilikleriyle piyasada. Giyilebilir teknoloji kol bandı ile farklı donanımları göreceksiniz. Yeni akıllı telefonlar Acer teknolojisiyle sizleri çağın ilerisine taşıyor. Liquid speed lastik bir bant olup, dokunmatik ekran modeline sahip. Uyku izleme, fitness gibi tüm programlarınızı kolaylıkla izleyebilir ve 7 günlük pil ömrüyle büyük kolaylıklar yaşarsınız.

Acer Yeni Model Tasarımları Sunar

Acer Yeni Model Tasarımları Sunar

İlginç Telefon Tasarımları

Liguid Jade akıllı telefon ile birlikte Liquid X1 piyasaya tanıtılan diğer modelleri. 1,7 Ghz 8 çekirdek işlemci hızını bulmanız mümkün. X1 ise daha çok iş odaklı için tasarlandı. Acer Liquid 7200 düşük bütçeli ve eğlenceli bir tasarım. E 700 ve E 600 bazı özellikleri bakımından ayrılsa da birbirlerine çok benziyor. 5 İnc ekran ve 4 GB belleği ile telefon keyfini sizlere yaşatacak.

Acer Yeni Model Tasarımları Sunar

Acer Yeni Model Tasarımları Sunar

Son model cep telefonları tasarım ve ilginç renkleriyle büyük beğeni kazandı. Hayatınızı kolaylaştıracak ve sizleri her zaman bir adım önde edecek. İş hayatınıza büyük kolaylıklar sağlayan yeni nesil cep telefonlarıyla kendinizi çok rahat hissedeceksiniz.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir