2015’te Genel Olarak Ev Dekorasyonu Nasıl olacak?

2015 sezonu bambaşka yeniliklerin beraberinde geldiği bir sezon olacağa benziyor. Tek bir malzemenin bir bütünlük içinde entegre edildiği bu sezonda çevreci tasarımların ön planda olduğuna şahit olacaksınız. Duvarları alışılmadık boyutlardaki aynalar, tablolar ve çerçeveler süsleyecek.

ev

ev

Ev dekorasyonunda felsefe haline gelen tek bir malzeme tasarımı bu sezonda da yerini koruyor. Stil tasarımı güçlü minimalizmin etkisini adeta hissettiriyor. Kişisel tarzı yansıtmak adına zaman zaman ikonik parçalarında kullanıldığına şahit olabilirsiniz. Zeminden tutunda tezgah ve duvarlara kadar tüm alanda tek malzeme kullanılıyor. Bu sayede alakasız gibi görünse de duvar ve eşyaların uyumu bütünlük sağlamış oluyor.

2015’in Önde Gelen Ev Dekorasyon Tasarımları

Lüks ve şık tasarım yerine artık yeni sezonda çevreci tasarımların yer aldığı sofistik tasarımlarla karşılaşacaksınız. Artık sadece duvarın sadece belli bir kısmıyla bütünlük sağlayan duvar ünitelerini unutun. Bu yeni sezonda duvarın tamamına entegre edilmiş duvar üniteleriyle karşılaşacaksınız.

ev dekorasyon

ev dekorasyon

Dekorasyon tasarımcıları daha çok yatak odasının ses getireceğini söyleyerek yatak başlıkları yerine duvarla bütünlük sağlayan tasarımların bu sezonda tercih edileceğine de belirtmeden geçemiyor.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir