ZTE Kamerasız Akıllı Telefon

Dünyaca ünlü ZTE markasının şimdiye kadar yapmış olduğu en büyük hamlenin kamerasız akıllı telefonlar olduğu söyleniyor. ZTE farklı üretimleriyle dikkat çekiyor. Firma üretmiş olduğu telefon modelinin farklılığıyla adından sıklıkla bahsettiriyor. Firma, diğer mobil cihazlarda ve akıllı telefonların tamamında bulunan kamera özelliğini taşımayan bir akıllı telefon ürettiklerini belirtti. Telefonun model numarasının S3003 olduğu duyuruldu.  

zte kamerasız

zte kamerasız

ZTE kamerasız akıllı telefonun, S3003 modelinde ne arkada ne de ön tarafta kamera bulunmuyor.  Telefonun bazı bağlantı aparatlarının her ülkede kullanmayı desteklemeyeceği tahmin ediliyor. Bu akıllı telefonun kasasının metal olduğu da telefon hakkında verilen bilgiler arasındadır. Bu kamerasız cihaz hakkında daha detaylı açıklamaların yapılacağı söyleniyor.

ZTE Kamerasız Akıllı Telefonun Detayları

Konunun başlığında da yer aldığı gibi telefonun en ilginç detayı kamerasının olmamasıdır. Selfie çekmeye olan merakın günden güne artması firmanın neden böyle bir hamle yaptığı konusunda duyanları düşündürüyor.

zte

zte

Telefonun özellikleri hakkında verilen detaylar arasında bu cihazın, akıllı telefonun bulundurması gereken tüm özellikleri taşıdığı yer alır. Telefonun 5 inçlik büyük bir ekrana sahip olduğu da açıklamamlar arasında yer alır. ZTE kamerasız akıllı telefonun piksel çözünürlüğü ise 720 x 1280 olarak söyleniyor.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir