Yuvarlak Masa Dekorasyon Önerileri

Modern kent yaşantısında pek çok ev için zorunlu bir kullanımı bulunan yuvarlak masalar, zamanla gördüğü yoğun ilgiyle beraber ortaya çıkan eşsiz tasarım alternatifleri ile dekorasyon modasının en trend ürünlerinden birisi haline geldi. Tüm ailenin bir araya geldiği ve hoş sohbetlerin gerçekleştirildiği bu bütünleyici yuvarlak masalar hem modern yüzyılın keskin hatlardaki çizgilerini taşıyor hem de geçmişin klasik ve ağır tasarımını üzerinde taşıyor.

yuvarlak cam masa

yuvarlak cam masa

Yuvarlak Masa Şıklığı ve Rahatlığı Bir Arada

Genel olarak kare biçimindeki mutfak, salon ya da yemek odaları için tercih edilebilecek yuvarlak masalar, dikdörtgen biçimindeki alanlar için elips biçimini alıyor. Yeşil ve beyaz ya da kırmızı ve beyaz gibi zıt renklerde parlak ve modern tasarımlardaki yuvarlak masalarıyla modern dekorasyonun hakim olduğu mekanlarda bu masa tipinin etkileyici ve kullanışlı tasarımlarından yararlanılabiliyor.

yuvarlak masa

yuvarlak masa

Beyaz ve ahşabın muhteşem uyumluluğunu yansıtan ve daha ağır tasarımı ile bulunduğu alanı dolduran klasik tarzdaki yuvarlak masalar ise hem beyaz asilliği ile modern çizgilere uyum sağlıyor hem de klasik çizgilere uyum sağlıyor. Bu yönü ile hiçbir zaman modası geçmeyecek türdeki yuvarlak masa tasarımları arasında yer alıyor.

Share

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir