Teknolojinin Bayanlara Hediyesi Lazer Epilasyon

Kadın olmak, yaşamın her alanında zor. İş hayatı, ev hayatı derken bazı yönlerden bakıldığından erkeklerden daha yoğun bir tempoda yaşamak zorunda kalıyorlar. Her yere yetişme çabası içinde belki de en zoru kişisel bakıma zaman ayırmak. Bu bakımların en uzun süreni ve can sıkıcı olanı da epilasyon uygulamaları. Devamlı yapılması gerektiği için hayatın büyük bir kısmını işgal ettiği gibi acılı ve ağrılı yöntemleri de cabası.

lazer epilasyon

lazer epilasyon

Yıllardır ağda ve epilatör uygulamaları ile aslında katlanılması zor olan sıkıntılara kadınlar düzenli olarak maruz kalıyor. Uzmanlar da bu acılı işlemin farkında olacak ki, modern teknoloji  ile bu konuda kadınlara mükemmel bir hediye sundu. Kişisel bakımda devrim olan lazer epilasyon bayanların imdadına yetişti ve bu büyük sorunu en kolay yolla atlatacak şekilde ortadan kaldırdı. Her geçen gün birbirinin devamı olarak üretilen lazer cihazları bir öncekinden daha gelişmiş şekilde piyasaya çıkıp, acısız, ağrısız bir epilasyon deneyimi ile tertemiz ve pürüzsüz bir cilde sahip olmayı sunuyor. Can sıkan bütün tüylere tamamen elveda demek artık sadece modern dünyanın küçük atışlarının ucunda.

Lazer Epilasyon Süreci

Bayanlar için küçük çaplı bir mucize de olsa lazer yöntemi tek seferde bütün sorunu ortadan kaldıracak bir yol değildir. Tüy oranı tamamen hormon dengesiyle kendini yenilediği için, lazer epilasyon kendi içinde bir süreç barındırır.

lazer epilasyon

lazer epilasyon

Bu zaman zarfı ise tamamen kişinin ihtiyacı olan seans sayısıyla doğru oranda uzamaktadır. Kıl köklerinin yapısı ve sıklığına göre ortalama 8 seansta hayali kurulan tene sahip olunabilir. Tabiki bu zaman kişiden kişiye değişiyor. Bunun dışında bu süreçteki en önemli diğer kısım, uygulamaya başlama dönemidir.

lazer epilasyon

lazer epilasyon

Çünkü yeni nesil cihazlar her ne kadar üst düzey özelliklere sahip olsa da cilt hassasiyeti ve güvenliği için, bu işlemleri yaz ayları dışında yapmak gerekiyor. En uygun zaman olarak seanslara Sonbaharda başlayarak yaza kadar istediğiniz sonucu elde edebilir, kalıcı ve uzun süreli bakımın keyfini çıkarabilirsiniz.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir