Samsung Buzdolabı Nasıl?

Yakın geçmişe kadar cep telefonu markası olarak tanıdığımız ve bu şekilde öne çıkan Samsung, günümüzde beyaz eşya sektöründe de adından çokça söz ettirmeyi ve farklı deneyimleri sunmayı başarmış durumdadır.

Yenilikçi Teknoloji 

Samsung marka buzdolaplarında birçok farklı teknoloji ve farklı deneyim sağlayan yenilikler göze çarpmaktadır. Çoğu beyaz eşya dükkanında ve elektronik teknoloji ürünü satışı yapılan e-ticaret sitelerinde sıklıkla karşımıza çıkan Samsung buzdolapları, düşük enerji tüketimi ve sıra dışı fonksiyonel özellikleri başta olmak üzere, yaygın servis ağı ve ilgili müşteri temsilcileriyle başarılı bir ivme yakalamış durumdadır. Birçok ev hanımı buzdolabı tercihini samsung markasından yana kullanmaktadır. Beyaz eşya piyasasında öne çıkmak isteyen tüm markalar gibi Samsung da müşteri kazanma amaçlı indirimler ve kampanyalar düzenlemekle beraber müşterilerine farklı teknoloji yenilikleri ve sıra dışı deneyimleri sunarak bunu başarmaktadır.

Farklı Deneyimler

Samsung marka buzdolaplarında göze çarpan en belirgin özelliklerden birisi ikili soğutma sistemi diye tabir edilen twin cooling teknolojisidir. Bu teknoloji sayesinde gıdalar normalden daha uzun süreli tazeliğini korumakta ve lezzetinden hiçbir şey kaybetmemektedir. Uygun ve istenilen nem dağılımı ile dolabın her bölgesine soğuk havanın ulaşmasını sağlayan bu teknoloji sayesinde gıdaların lezzetinde hiçbir değişiklik olmuyor.

Samsung marka buzdolaplarında kapı yönlerinin istenilen tarafa göre değiştirilebilir olması da en büyük artılardan biri olarak sunuluyor. Mutfağın şekline göre uygun tarafa açılımı sağlanabilen kapılar müşterinin bu markayı tercih etmesini sağlayan en önemli etmenlerden birisi. Rafların sağlamlığı sayesinde daha büyük tencerelerin rahatlıkla muhafaza edilebilmesi, karpuz gibi büyük gıdaların yerleştirilebiliyor olması en büyük avantajlardan biri.

Dolabın kapağı açıldığı zaman iç mekanın her bölmesinin ve köşesinin eşit bir şekilde görülebilmesini sağlayan daha parlak led lambalardan oluşan aydınlatma sistemi markayı diğerlerinden bir adım öne taşıyor. Sebze ve meyvelerin tazeliğinin ve lezzetinin daha uzun bir süre muhafaza edilebilmesi amacıyla tasarlanmış nem ayarı kontrol düğmesi sayesinde nem seviyesi istenilen seviyede tutulabiliyor. Ayarlanabilir raf özelliği sayesinde de dolap hacmi istenilen formatta istenilen tercihe göre kolaylıkla şekillendirilebiliyor. Bu sayede farklı boyutlardaki gıdalar kullanıcının isteğine göre rahat bir şekilde muhafaza edilebiliyor. Bir diğer önemli husus, dolabın kompresörünün ses seviyesinin çok düşük olması. Bununla birlikte enerji tüketiminin minimum düzeyde olması müşterinin en büyük ilgi odağı haline geliyor.

Özetle

İdeal nem düzeyi ve eşsiz tazelik ve lezzet,  kapıların yönünün isteğe göre değiştirilebiliyor olması, daha güvenli ve sağlam raf sistemi, daha parlak bir aydınlatma sistemi sayesinde dolabın her köşesinin kolayca görülebilmesi, daha uzun süreli tazelik için en uygun nem seviyesi, her türlü ihtiyaca göre ayarlanabilen ve isteğe göre değiştirilebilen raf sistemi, çok daha az enerji tüketimi sayesinde uzun süre çalışabilmesi gibi özellikleri düşünüldüğünde, sahip olunabilecek ideal bir buzdolabı denilebilir.

Share

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir