Tarzı Değiştirmek İçin Öneriler

 

Sürekli aynı tarz giyim, aynı kıyafetler arasında bir döngü oluşturmak bayanlar açısından monotonlaşmak ve sıkıcı bir tarza sahip olmak manasına gelebilir ve bu durum fazlasıyla moral bozucu olabilir. Özellikle gardırop içerisinde uzun süredir farklı kombinler ile giyilen ve birbirine benzerlik gösteren kıyafetlerden vazgeçilmesi de hayli zor olabilir.

tarz olmak

tarz olmak

 Farklılıktan Korkmayın

Her zaman ilk izlenim önem taşıdığından nasıl bir karakterde olduğunu ve nasıl bir tarzı benimsediğini gösterebilmek adına doğru kıyafetleri seçebilmek için görünüşün gözden geçirilmesi gerekiyor. Moda ikonlarının bu konuda bayanlara en önemli önerisi kesinlikle yaşam standartlarında ve hayat görüşlerinde zamanın yarattığı önemli değişiklikler oluyor ve pek çok kadın bu durumu sindirmeyi tercih ediyor, bunun yerine bu değişimin en azından 5 yılda bir giyim tarzına da yansıtılması aranan değişikliğin yakalanmasına da yardımcı olacağı yönünde oluyor.

stil

stil

20’li yaşlarda giyilen bir mini kot eteği 30’lu yaşlara gelindiğinde de giyilmesi, bir döngünün oluşmasına ve sıradan bir tarzın yaratılmasına yol açar. Bu nedenle popüler moda parçalarından yaşam standartlarına, hayatın dönemine ve yaşam alanına göre farklı ve zengin çeşitliliklerden yararlanılması gerekiyor.

Share

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir