Modaya Püskül Darbesi

Modanın takipçisi olan bayanlar bu yaz yine heyecanla yükselen güzellikleri seyretmekte. Bu yaza damga vuran antika olmuş giysilerin yeniden patlaması oldu. Mazide kalmış, dolabın diplerine karışmış olan kıyafetlerin, ayakkabıların tekrar patlaması güzel bayanların takip ettiği bir gelişmeydi. Ancak hepsini gölgede bırakan ve moda dünyasını alt üst eden yeni bir püskül çılgınlığı oluştu.

püskül

püskül

Nerde Bu Püsküller?

Bu yaz, çantadan ayakkabıya, kıyafetten takıya her şeye püskül darbesi geldi. Bayanların bir anda dikkatini çeken ve kendine bağlayan bu püsküller 2015 Yaz sezonunun en çok ilgi gören trendlerinden oldu. Birçok insan yaz aylarını sahil bölgelerinde geçiriyor. Bu tür yerlerde bayanların ana yardımcısı ince kumaşlarla oluşmuş hırkalardır. Bahsi geçen püsküllerse bu hırkalara küçük detaylar halinde eklenerek muazzam bir şıklık kattı.

püsküllü etek

püsküllü etek

Hırkalardan sonra eteklere de vuran püskül detayları moda takipçilerinin dilinden düşmüyor. Püskül detaylı etekleri giydiğinizde kendinizi bu dünyadan görmeyeceksiniz. Zarafetinize zarafet katacak olan bu etekler daha şimdiden sosyal medyada konuşulmaya başladı. Tabii bu püskül çılgınlığını sadece giysilerde değil, aksesuar ve mayolarda da görebiliyoruz.

Share

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir