Kasko İndirimleri Nelerdir?

Araç kullanırken dikkatli olmamız gerektiğini söylememize gerek yok tabi ki ancak ne kadar dikkatli olursanız olun aracınız park halindeyken bile başınıza beklenmedik olaylar gelebilir.

Bunun için aracınıza kasko yaptırmanız sizlerin avantajına olacaktır. Zorunlu bir işlem olarak araç sahiplerine sunulmasa da kasko yapılası gereken bir sigorta türü.

kasko

kasko

Kasko sigortası yaptırmak istediğinizde araçlara göre fark eden miktarlarda karşınıza çıkar.

Aracınızın piyasa fiyatı ne kadar yüksekse kasko için ödeyeceğiniz miktarda yükselecektir. Ancak bazı durumlarda kasko indirimleri alabilirsiniz.

Kasko İndirimleri Neler?

Araçlarımıza yaptırdığımız kaskoların çeşitli indirimleri bulunuyor. İlk olarak kasko yaptırdığınızda ikinci sene kaskonuzu yenilemek istediğinizde eğer kaskoyu kullanmadıysanız hasarsızlık indiriminden yararlanabiliyorsunuz.

Bir başka indirim çeşidi ise yaş indirimi. Deneyimli sürücülere uygulanan bir indirim. Aynı şekilde kasko sigortası bayan sürücü indirimi de bulunuyor.

kasko indirimleri

kasko indirimleri

Bayanlara tanınan bir ayrıcalık. Kaskoda tek sürücü indirimi de bulunuyor. Adından da anlaşıldığı gibi bir kişinin aracı sürmesi karşılığında uygulanan bir indirim.

Farklı bir indirim olarak renk indirimi uygulanıyor. Çok satılan renklerden olan gümüş ve beyaz bu indirime dahil olan renkler arasında.

Share

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir